امروز شنبه 29 فروردين

آموزش تغذیه ایمیل سامانه حقوق کتابخانه سمینارها

ارائه انواع خدمات مشاوره‌ای در مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه

مسئول مرکز مشاوره دانشجویی امین دانشگاه گفت: مرکز مشاوره دانشگاه آماده ارائه خدمات مشاوره تحصیلی، ازدواج و زندگی به دانشجویان دانشگاه است.
وجوه شهریه صرفاً با مراجعه به شعب بانک و یا از طریق درگاه اینترنتی پرداخت گردد

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: وجوه شهریه و وامهای دانشجویی فقط با مراجعه به شعب بانک ملی ایران به حساب جاری دانشگاه واریز و یا از طریق درگاه اینترنتی بانک ملی ایران در سامانه دانشجویی پرداخت گردد.
سرپرست واحد شاهین‌شهر: اتحاد و موفقیت همه جانبه ثمره همدلی و همزبانی در جامعه است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: همدلی و همزبانی در جامعه موجب اتحاد و موفقیت همه جانبه‌ها در تمامی عرصه‌ها خواهد شد.
تربیت و آموزش بیش از دو هزار دانش آموخته در واحد شاهین شهر

معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: بیش از دو هزار دانش آموخته در واحد شاهین‌شهر موفق به گذراندن واحدهای درسی گردیده و فارغ التحصیل شده است.
تیم هندبال بانوان دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر مقام دوم استانی را کسب کرد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: تیم هندبال دانشجویی بانوان واحد شاهین‌شهر مقام دوم مسابقات هندبال فجر دانشجویی استان اصفهان را کسب کرد.
نحوه استفاده از سامانه اینترنتی اتوماسیون تغذیه دانشگاه

به منظور استفاده از غذای دانشجویان (ناهار) ضروری است ضمن شارژ اعتبار کارت تغذیه در سامانه تحت وب، از طریق دستگاه نصب شده در طبقه همکف ساختمان آموزشی و اداری و یا سامانه اینترنتی تغذیه در همین سایت اقدام به رزو غذا برای روزهای مورد نیاز نمائید.
فرماندار شاهين‌‌شهر و ميمه: فعالیت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر قابل تقدیر است

فرماندار شهرستان شاهين‌شهر و ميمه گفت: فعاليتهاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شاهين‌شهر در حوزه فرهنگي و اجتماعي قابل تقدير است.
اعلام ساعات سرویس ایاب و ذهاب دانشجویان در سال جدید/ افزودن ایستگاه جدید در جنوب اصفهان

معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه ساعات و ایستگاههای سرویس ایاب و ذهاب دانشجویان را در سال جدید اعلام گردد.
تاسیس نه انجمن ورزشی در واحد شاهین شهر/ توسعه ورزش قهرمانی در دستور کار دانشگاه آزاد اسلامی است

معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: در راستای بهبود و ارتقای سطح ورزشی، نه انجمن تخصصی ورزشی در واحد شاهین‌شهر تاسیس شده است.
بازدید اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه از سرای سالمندان صادقیه اصفهان

اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر از سرای سالمندان صادقیه اصفهان بازدید کردند و با اهدای شاخه گل با سالمندان گفتگو کردند.
کلاسهای درس تربیت بدنی خواهران و برادران بصورت مجزا در سالن ورزشی گلدیس شاهین شهر برگزار می شود.

کلاسهای درس تربیت بدنی خواهران و برادران بصورت مجزا در سالن ورزشی گلدیس شاهین شهر مطابق با برنامه زمانی اعلام شده در برگ انتخاب واحد برای نیمسال دوم برگزار می شود

10061007100810091010

ثبت نام