امروز جمعه 10 بهمن

آموزش تغذیه ایمیل سامانه حقوق کتابخانه سمینارها

معاون پژوهش و فناوری واحد شاهین شهر: پژوهش محوری موجب رشد و شکوفایی در جامعه می‌شود

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: پژوهش محوری موجب رشد و شکوفایی در جامعه می‌شود و توسعه همه جانبه را به دنبال خواهد داشت.
سرپرست دانشگاه: آغاز عملیات اجرایی زیرسازی و روکش آسفالت پارکینگ دانشجویی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: عملیات اجرایی زیرسازی و انجام روکش آسفالت پارکینگ خودروهای دانشجویان در واحد شاهین‌شهر آغاز شده است.
معاون آموزشی و دانشجویی: عفاف و حجاب باید در وجود افراد نهادینه شود

معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: عفاف و حجاب به عنوان یک نیاز درونی باید در وجود افراد جامعه نهادینه شود.
سرپرست واحد شاهین شهر: ثبت نام بدون آزمون دانشجو در 23 رشته تحصیلی مقاطع کاردانی و کارشناسی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: ثبت نام بدون آزمون در 23 رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی پیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته آغاز شده است.
معاون آموزشی و دانشجویی: ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم از یکم بهمن ماه آغاز میشود

معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان در نیمسال دوم 94-93 از یکم بهمن ماه بصورت اینترنتی آغاز خواهد شد.
تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با ذوب آهن اصفهان امضاء شد

مدیر عامل ذوب آهن اصفهان خواستار شد: دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به قابلیت ها و توانمندی های بالای خود می تواند در صورت صلاحدید مدیران و مسئولان این دانشگاه، ذوب آهن اصفهان را در اجرای پروژه آموزشی و تحقیقاتی در کشور عمان یاری کند.
مدیر جمعیت هلال احمر شعبه شاهین‌شهر: هر خانواده یک امدادگر هدف ایجاد کانون دانشجویی هلال احمر

مدیر جمعیت هلال احمر شعبه شاهین‌شهر گفت: هدف ایجاد و فعالیت کانون دانشجوی هلال احمر در دانشگاهها ایجاد امدادگر در هر خانواده است.
امام جمعه موقت اصفهان: اساتید نقش بسزایی در ترویج اصول و مبانی فرهنگ اسلامی ایفا می‌کنند

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: اساتید و مدرسان نقش مهم و بسزایی در توسعه و ترویج اصول و مبانی فرهنگ اسلامی ایفا می‌کنند.
امام جمعه شاهین‌شهر: دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه های اجتماعی و فرهنگی فعال است

امام جمعه شاهین‌شهر گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر در عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی فعال می‌باشد و موجب ارتقای سطح فرهنگ عمومی شهروندان شده است.
معاون آموزشی: حذف و اضافه نیمسال دوم از 18 بهمن ماه آغاز خواهد شد


100610071008510091010

ثبت نام