امروز سه شنبه 16 تير

آموزش تغذیه ایمیل سامانه حقوق کتابخانه سمینارها

نحوه عضویت در کانون دانشجویی هلال‌احمر دانشگاه + مدارک لازم

کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر از بین دانشجویان علاقمند عضویت می پذیرد. جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
ارائه انواع خدمات مشاوره‌ای در مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه

مسئول مرکز مشاوره دانشجویی امین دانشگاه گفت: مرکز مشاوره دانشگاه آماده ارائه خدمات مشاوره تحصیلی، ازدواج و زندگی به دانشجویان دانشگاه است.
وجوه شهریه صرفاً با مراجعه به شعب بانک و یا از طریق درگاه اینترنتی پرداخت گردد

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: وجوه شهریه و وامهای دانشجویی فقط با مراجعه به شعب بانک ملی ایران به حساب جاری دانشگاه واریز و یا از طریق درگاه اینترنتی بانک ملی ایران در سامانه دانشجویی پرداخت گردد.
سرپرست واحد شاهین‌شهر: اتحاد و موفقیت همه جانبه ثمره همدلی و همزبانی در جامعه است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: همدلی و همزبانی در جامعه موجب اتحاد و موفقیت همه جانبه‌ها در تمامی عرصه‌ها خواهد شد.
تربیت و آموزش بیش از دو هزار دانش آموخته در واحد شاهین شهر

معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: بیش از دو هزار دانش آموخته در واحد شاهین‌شهر موفق به گذراندن واحدهای درسی گردیده و فارغ التحصیل شده است.
نحوه استفاده از سامانه اینترنتی اتوماسیون تغذیه دانشگاه

به منظور استفاده از غذای دانشجویان (ناهار) ضروری است ضمن شارژ اعتبار کارت تغذیه در سامانه تحت وب، از طریق دستگاه نصب شده در طبقه همکف ساختمان آموزشی و اداری و یا سامانه اینترنتی تغذیه در همین سایت اقدام به رزو غذا برای روزهای مورد نیاز نمائید.
تاسیس نه انجمن ورزشی در واحد شاهین شهر/ توسعه ورزش قهرمانی در دستور کار دانشگاه آزاد اسلامی است

معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: در راستای بهبود و ارتقای سطح ورزشی، نه انجمن تخصصی ورزشی در واحد شاهین‌شهر تاسیس شده است.
بازدید اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه از سرای سالمندان صادقیه اصفهان

اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر از سرای سالمندان صادقیه اصفهان بازدید کردند و با اهدای شاخه گل با سالمندان گفتگو کردند.
معاون آموزشی: دانشجویان می توانند در دوره تابستان تا 10 واحد درسی اخذ کنند

معاون آموزشی و دانشجویی واحد شاهین شهر گفت: امکان انتخاب 10 واحد درسی برای دوره تابستانی 94-93 برای تمامی دانشجویان واحد شاهین شهر و میهمان از سایر واحدهای دانشگاهی فراهم شده است.

10061007100810091010

ثبت نام