امروز سه شنبه 11 فروردين

آموزش تغذیه ایمیل سامانه حقوق کتابخانه سمینارها

ارائه انواع خدمات مشاوره‌ای در مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه

مسئول مرکز مشاوره دانشجویی امین دانشگاه گفت: مرکز مشاوره دانشگاه آماده ارائه خدمات مشاوره تحصیلی، ازدواج و زندگی به دانشجویان دانشگاه است.
تقدیر معاون آموزشی و دانشجویی واحد شاهین شهر از تلاشهای بازیکنان تیم والیبال دانشجویان

معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر در پیامی از تلاشها و کوششهای بازیکنان، مربی و سرپرست تیم والیبال دانشجویان پسر دانشگاه تشکر و قدردانی کرد.
آغاز ثبت نام تسهیلات (وام) بلندمدت وزارت علوم در دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر

دانشجویان متقاضی استفاده از وام بلندمدت وزارت علوم با بازپرداخت بعد از اتمام تحصیل می توانند با در دست داشتن مدارک به صندوق رفاه دانشگاه مراجعه نمایند.
غرس 4000 اصله نهال در مجتمع دانشگاهی واحد شاهین‌شهر

با حضور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر و مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان شاهین‌شهر و میمه در راستای تامین و توسعه فضای سبز چهارهزار اصله نهال در مجتمع دانشگاه غرس شد.
ستاد اسکان مسافران نوروزی دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر تشکیل شد

ستاد اسکان مسافران نوروزی به منظور ارائه خدمات رفاهی به کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور در واحد شاهین شهر تشکیل شده است.
تجلیل از کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر

در آستانه فرا رسیدن سال جدید، از خدمات و تلاشهای یکساله کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر تجلیل و قدردانی شد.
وجوه شهریه صرفاً با مراجعه به شعب بانک و یا از طریق درگاه اینترنتی پرداخت گردد

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: وجوه شهریه و وامهای دانشجویی فقط با مراجعه به شعب بانک ملی ایران به حساب جاری دانشگاه واریز و یا از طریق درگاه اینترنتی بانک ملی ایران در سامانه دانشجویی پرداخت گردد.
از 15 فروردین ماه فعالیتهای آموزشی و اداری دانشگاه ادامه خواهد داشت

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر: مطابق بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه، فعالیتهای آموزشی و اداری از 15 فروردین ماه 1394 از سر گرفته خواهد شد.


10061007100810091010

ثبت نام